FAQ

Poniższa instrukcja ma na celu ułatwienie podłączenia się i uczestnictwa w sesji online G Data:

 1. W dniu planowanego WEBINARIUM, na około 30min przez planowaną sesją, otrzymacie Państwo z adresu: [email protected] mail zapraszający do udziału.
  Mail wyglądający jak niżej będzie zawierał link do aplikacji konferencyjnej NetViewer
 2. W kolejnym kroku musicie Państwo kliknąć na zawarty w mailu link, po czym rozpocznie się pobieranie aplikacji klienckiej umożliwiającej podłączenie i uczestnictwo w Webinarium.
 3. Po pobraniu i automatycznym uruchomieniu się Klienta sesji NetViewer pokaże się Wam okno w którym będą mogli Państwo oglądać prezentację

  W celu zapewnienia komunikacji głosowej niezbędne jest jej uaktywnienie. Aby to zrobić proszę po zalogowaniu, w aplikacji NetViewer przejść do zakładki VoIP, włączyć przycisk ON.
  Jeśli w dalszym ciągu będzie brak komunikacji głosowej to proszę przejść w tejże zakładce do sekcji Ustawienia multimediów (gwiazdka w rogu zakładki) i tam dokonując odpowiedniej modyfikacji, ustawić właściwe urządzenia odtwarzające (wyjście i mikrofon)
 4. Po zalogowaniu proszę w aplikacji NetViewer w zakładce VoIP, włączyć przycisk ON a będzie głos :) w przypadku jego braku proszę przejść w tejże zakładce do Ustawienia multimediów (taka gwiazdka w rogu) i tam modyfikując, ustawić właściwe urządzenia odtwarzające (wyjście i mikrofon)
 5. W razie problemów możecie Państwo również komunikować się ze mną za pośrednictwem czata.

Do usłyszeniaAktualności

dodane: 21 grudnia 2018
Świąteczne godziny pracy w G DATA

Uprzejmie informujemy Klientów G DATA Software Sp. z o. o., że w związku z przypadającymi 25-26 grudnia 2018 roku ustawowymi dniami wolnymi od pracy (Święta Bożego Narodzenia) oraz w związku z zakończeniem roku 2018, pracownicy oddziału G DATA Polska będą pracować w zmienionych godzinach. 24 grudnia 2018 roku w godz.

sprawdź »
dodane: 16 maja 2018
Co 10 sekund pojawia się nowe złośliwe oprogramowanie!

Co 10 sekund pojawia się nowe złośliwe oprogramowanie! Z dużym prawdopodobieństwem założyć można, że w 2018 roku system Android jeszcze bardziej zwiększy skuteczność swoich zabezpieczeń. Firma Google przeprowadziła już wstępne działania mające na celu szybsze dostarczanie użytkownikom ważnych aktualizacji tak, by nie tracić czasu na łatanie dziur w zabezpieczeniach. Widmo katastrofy w świecie mobilnym staje się coraz bardziej realne. Na całym świecie około 74% użytkowników smartphone’ów korzysta z systemu operacyjnego Android (źródło: Statcounter).

sprawdź »
dodane: 26 kwietnia 2018
Doskonały wynik G DATA Mobile w badaniu AV Test

Antywirus G DATA Mobile Internet Security po raz kolejny uzyskał bardzo dobry wynik! W marcu AV-Test przebadał 20 mobilnych produktów bezpieczeństwa dla Androida, testując ich odporność na aktualne zagrożenia. W trakcie badania skupiono się przede wszystkim na wykrywaniu złośliwego oprogramowania, ale także na użyteczności dostępnych rozwiązań antywirusowych (w tym ich wydajności i zgłaszaniu fałszywych alarmów). Rozwiązanie oferowane przez G DATA po raz kolejny uzyskało wynik 100% wykrywalności i zero fałszywych alarmów zarówno podczas badania prowadzonego w czasie rzeczywistym, jak i na próbkach w ostatnich 4 tygodniach. Taki sam wynik udało się uzyskać w kategorii „użyteczność”.

sprawdź »