FAQ

Poniższa instrukcja ma na celu ułatwienie podłączenia się i uczestnictwa w sesji online G Data:

 1. W dniu planowanego WEBINARIUM, na około 30min przez planowaną sesją, otrzymacie Państwo z adresu: [email protected] mail zapraszający do udziału.
  Mail wyglądający jak niżej będzie zawierał link do aplikacji konferencyjnej NetViewer
 2. W kolejnym kroku musicie Państwo kliknąć na zawarty w mailu link, po czym rozpocznie się pobieranie aplikacji klienckiej umożliwiającej podłączenie i uczestnictwo w Webinarium.
 3. Po pobraniu i automatycznym uruchomieniu się Klienta sesji NetViewer pokaże się Wam okno w którym będą mogli Państwo oglądać prezentację

  W celu zapewnienia komunikacji głosowej niezbędne jest jej uaktywnienie. Aby to zrobić proszę po zalogowaniu, w aplikacji NetViewer przejść do zakładki VoIP, włączyć przycisk ON.
  Jeśli w dalszym ciągu będzie brak komunikacji głosowej to proszę przejść w tejże zakładce do sekcji Ustawienia multimediów (gwiazdka w rogu zakładki) i tam dokonując odpowiedniej modyfikacji, ustawić właściwe urządzenia odtwarzające (wyjście i mikrofon)
 4. Po zalogowaniu proszę w aplikacji NetViewer w zakładce VoIP, włączyć przycisk ON a będzie głos :) w przypadku jego braku proszę przejść w tejże zakładce do Ustawienia multimediów (taka gwiazdka w rogu) i tam modyfikując, ustawić właściwe urządzenia odtwarzające (wyjście i mikrofon)
 5. W razie problemów możecie Państwo również komunikować się ze mną za pośrednictwem czata.

Do usłyszenia22 maja 2018 Rejestracja do dnia 21.05.2018 do godziny 19.00

Aktualności

dodane: 26 kwietnia 2018
Doskonały wynik G DATA Mobile w badaniu AV Test

Antywirus G DATA Mobile Internet Security po raz kolejny uzyskał bardzo dobry wynik! W marcu AV-Test przebadał 20 mobilnych produktów bezpieczeństwa dla Androida, testując ich odporność na aktualne zagrożenia. W trakcie badania skupiono się przede wszystkim na wykrywaniu złośliwego oprogramowania, ale także na użyteczności dostępnych rozwiązań antywirusowych (w tym ich wydajności i zgłaszaniu fałszywych alarmów). Rozwiązanie oferowane przez G DATA po raz kolejny uzyskało wynik 100% wykrywalności i zero fałszywych alarmów zarówno podczas badania prowadzonego w czasie rzeczywistym, jak i na próbkach w ostatnich 4 tygodniach. Taki sam wynik udało się uzyskać w kategorii „użyteczność”.

sprawdź »
dodane: 16 lutego 2018
Darmowy skaner do walki z Meltdown i Spectre!

Darmowy skaner do walki z Meltdown i Spectre! O tym, że międzynarodowi specjaliści odkryli dwie groźne luki w wielu najnowszych procesorach, przeczytać można było w wielu źródłach. Czy jednak jest sposób, by uchronić się przed Meltdown i Spectre? Okazuje się, że tak i wystarczy, że do walki z nimi wykorzystamy darmowy skaner!   Dostępny dla wszystkich Niemiecki producent oprogramowania antywirusowego G DATA Software udostępnił na swoich stronach darmowy skaner sprawdzający podatność komputera na atak z wykorzystaniem luk Meltdown i Spectre.

sprawdź »
dodane: 25 stycznia 2018
Spectre + Meltdown – co dalej

Spectre + Meltdown – co dalej ? Meltdown i Spectre spotkały się z dużym rozgłosem w mediach. Jedno z pytań, jakie spędzało sen z powiek użytkownikom oraz operatorom centrów danych, dotyczyło skutków zastosowania opracowanych środków zaradczych. Chodziło konkretnie o to, dlaczego i do jakiego stopnia wydajność wzięła górę nad bezpieczeństwem. Czy jednak „pożar” został ugaszony i nigdy nie dojdzie do podobnych sytuacji?

sprawdź »