Do pobrania

Pliki i dokumenty

do pobrania

Dzięki webinariom otwieramy przed wami nową formę podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy. Podczas spotkań online, chcemy przybliżyć jak działa G Data i jakimi standardami się kierujemy.

Za pomocą ścieżki certyfikacyjnej G Data zarówno partnerzy, ich pracownicy jak i nasi klienci indywidualni mają możliwości poznania produktów G Data Software.

Certyfikaty są uznaną formą potwierdzenia posiadanych kwalifikacji zawodowych, a także potwierdzają zachowanie zgodności jakości obsługi i wiedzy technicznej o produktach oferowanych przez G Data Software.

Dla specjalistów w branży IT, a także dla początkujących pracowników uzyskanie tego potwierdzenia kompetencji wiąże się z podnoszeniem własnej wartości na rynku pracy.

Wymagania warunkujące uzyskanie certyfikatu są określone w regulaminie Programu Partnerskiego. W zależności od poziomu certyfikacyjnego, na wymagania mogą składać się: udział w konkretnych szkoleniach lub o określonym profilu, zdanie wymaganych egzaminów. Organizowane przez G Data Software webinaria dają możliwość przygotowania się do egzaminu. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, moduł webinariów to szybki i skuteczny sposób zdobywania wiedzy. Dodatkowym atutem jest to , że zarówno szkolenie, egzamin i sam certyfikat są zupełnie za darmo.

22 maja 2018 Rejestracja do dnia 21.05.2018 do godziny 19.00

Aktualności

dodane: 26 kwietnia 2018
Doskonały wynik G DATA Mobile w badaniu AV Test

Antywirus G DATA Mobile Internet Security po raz kolejny uzyskał bardzo dobry wynik! W marcu AV-Test przebadał 20 mobilnych produktów bezpieczeństwa dla Androida, testując ich odporność na aktualne zagrożenia. W trakcie badania skupiono się przede wszystkim na wykrywaniu złośliwego oprogramowania, ale także na użyteczności dostępnych rozwiązań antywirusowych (w tym ich wydajności i zgłaszaniu fałszywych alarmów). Rozwiązanie oferowane przez G DATA po raz kolejny uzyskało wynik 100% wykrywalności i zero fałszywych alarmów zarówno podczas badania prowadzonego w czasie rzeczywistym, jak i na próbkach w ostatnich 4 tygodniach. Taki sam wynik udało się uzyskać w kategorii „użyteczność”.

sprawdź »
dodane: 16 lutego 2018
Darmowy skaner do walki z Meltdown i Spectre!

Darmowy skaner do walki z Meltdown i Spectre! O tym, że międzynarodowi specjaliści odkryli dwie groźne luki w wielu najnowszych procesorach, przeczytać można było w wielu źródłach. Czy jednak jest sposób, by uchronić się przed Meltdown i Spectre? Okazuje się, że tak i wystarczy, że do walki z nimi wykorzystamy darmowy skaner!   Dostępny dla wszystkich Niemiecki producent oprogramowania antywirusowego G DATA Software udostępnił na swoich stronach darmowy skaner sprawdzający podatność komputera na atak z wykorzystaniem luk Meltdown i Spectre.

sprawdź »
dodane: 25 stycznia 2018
Spectre + Meltdown – co dalej

Spectre + Meltdown – co dalej ? Meltdown i Spectre spotkały się z dużym rozgłosem w mediach. Jedno z pytań, jakie spędzało sen z powiek użytkownikom oraz operatorom centrów danych, dotyczyło skutków zastosowania opracowanych środków zaradczych. Chodziło konkretnie o to, dlaczego i do jakiego stopnia wydajność wzięła górę nad bezpieczeństwem. Czy jednak „pożar” został ugaszony i nigdy nie dojdzie do podobnych sytuacji?

sprawdź »