Do pobrania

Pliki i dokumenty

do pobrania

Dzięki webinariom otwieramy przed wami nową formę podnoszenia kwalifikacji i zdobywania wiedzy. Podczas spotkań online, chcemy przybliżyć jak działa G Data i jakimi standardami się kierujemy.

Za pomocą ścieżki certyfikacyjnej G Data zarówno partnerzy, ich pracownicy jak i nasi klienci indywidualni mają możliwości poznania produktów G Data Software.

Certyfikaty są uznaną formą potwierdzenia posiadanych kwalifikacji zawodowych, a także potwierdzają zachowanie zgodności jakości obsługi i wiedzy technicznej o produktach oferowanych przez G Data Software.

Dla specjalistów w branży IT, a także dla początkujących pracowników uzyskanie tego potwierdzenia kompetencji wiąże się z podnoszeniem własnej wartości na rynku pracy.

Wymagania warunkujące uzyskanie certyfikatu są określone w regulaminie Programu Partnerskiego. W zależności od poziomu certyfikacyjnego, na wymagania mogą składać się: udział w konkretnych szkoleniach lub o określonym profilu, zdanie wymaganych egzaminów. Organizowane przez G Data Software webinaria dają możliwość przygotowania się do egzaminu. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, moduł webinariów to szybki i skuteczny sposób zdobywania wiedzy. Dodatkowym atutem jest to , że zarówno szkolenie, egzamin i sam certyfikat są zupełnie za darmo.

12 grudnia 2018 Rejestracja do dnia 11.12.2018 do godziny 19.00

Aktualności

dodane: 16 maja 2018
Co 10 sekund pojawia się nowe złośliwe oprogramowanie!

Co 10 sekund pojawia się nowe złośliwe oprogramowanie! Z dużym prawdopodobieństwem założyć można, że w 2018 roku system Android jeszcze bardziej zwiększy skuteczność swoich zabezpieczeń. Firma Google przeprowadziła już wstępne działania mające na celu szybsze dostarczanie użytkownikom ważnych aktualizacji tak, by nie tracić czasu na łatanie dziur w zabezpieczeniach. Widmo katastrofy w świecie mobilnym staje się coraz bardziej realne. Na całym świecie około 74% użytkowników smartphone’ów korzysta z systemu operacyjnego Android (źródło: Statcounter).

sprawdź »
dodane: 26 kwietnia 2018
Doskonały wynik G DATA Mobile w badaniu AV Test

Antywirus G DATA Mobile Internet Security po raz kolejny uzyskał bardzo dobry wynik! W marcu AV-Test przebadał 20 mobilnych produktów bezpieczeństwa dla Androida, testując ich odporność na aktualne zagrożenia. W trakcie badania skupiono się przede wszystkim na wykrywaniu złośliwego oprogramowania, ale także na użyteczności dostępnych rozwiązań antywirusowych (w tym ich wydajności i zgłaszaniu fałszywych alarmów). Rozwiązanie oferowane przez G DATA po raz kolejny uzyskało wynik 100% wykrywalności i zero fałszywych alarmów zarówno podczas badania prowadzonego w czasie rzeczywistym, jak i na próbkach w ostatnich 4 tygodniach. Taki sam wynik udało się uzyskać w kategorii „użyteczność”.

sprawdź »
dodane: 16 lutego 2018
Darmowy skaner do walki z Meltdown i Spectre!

Darmowy skaner do walki z Meltdown i Spectre! O tym, że międzynarodowi specjaliści odkryli dwie groźne luki w wielu najnowszych procesorach, przeczytać można było w wielu źródłach. Czy jednak jest sposób, by uchronić się przed Meltdown i Spectre? Okazuje się, że tak i wystarczy, że do walki z nimi wykorzystamy darmowy skaner!   Dostępny dla wszystkich Niemiecki producent oprogramowania antywirusowego G DATA Software udostępnił na swoich stronach darmowy skaner sprawdzający podatność komputera na atak z wykorzystaniem luk Meltdown i Spectre.

sprawdź »