Webinarium

"Szkolenie techniczne G DATA BIZNES PLUS"

Uczestnicy dowiedzą się, jak chronić dowolny serwer poczty czy też filtrować ruch http za pomocą jednego komputera. Oprócz tego jak monitorować aktualizacje już posiadanego oprogramowania, a także monitorowania urządzeń sieciowych. Podczas szkolenia zostaną omówione dodatkowe funkcjonalności opcjonalne oprogramowania antywirusowego G DATA Business.

Wykorzystując autorskie technologie i nowoczesne narzędzia, G DATA stale rozwija portfolio swoich produktów. Dlatego tak istotne jest dla nas byśmy mogli podzielić się z wami wiedzą i doświadczeniem.

Czas trwania szkolenie (30 minut) Uczestnicy dowiedzą się, jak chronić dowolny serwer poczty czy też filtrować ruch http za pomocą jednego komputera. Oprócz tego jak monitorowac aktualizacje już posiadanego oprogramowania, a także monitorowania urządzeń sieciowych. Podczas szkolenia zostaną omówione dodatkowe funkcjonalności opcjonalne oprogramowania antywirusowego G DATA Business:
 • Network Monitoring

 • Squid Proxy (Web Security Gateway)
 • Ochrona dowolnego serwera poczty (wtyczka G DATA dla serwera Sendmail/Postifx)
 • Dedykowana wtyczka dla Exchange Backup

 • PatchManagement
 • 12 grudnia 2018 Rejestracja do dnia 11.12.2018 do godziny 19.00

  Aktualności

  dodane: 16 maja 2018
  Co 10 sekund pojawia się nowe złośliwe oprogramowanie!

  Co 10 sekund pojawia się nowe złośliwe oprogramowanie! Z dużym prawdopodobieństwem założyć można, że w 2018 roku system Android jeszcze bardziej zwiększy skuteczność swoich zabezpieczeń. Firma Google przeprowadziła już wstępne działania mające na celu szybsze dostarczanie użytkownikom ważnych aktualizacji tak, by nie tracić czasu na łatanie dziur w zabezpieczeniach. Widmo katastrofy w świecie mobilnym staje się coraz bardziej realne. Na całym świecie około 74% użytkowników smartphone’ów korzysta z systemu operacyjnego Android (źródło: Statcounter).

  sprawdź »
  dodane: 26 kwietnia 2018
  Doskonały wynik G DATA Mobile w badaniu AV Test

  Antywirus G DATA Mobile Internet Security po raz kolejny uzyskał bardzo dobry wynik! W marcu AV-Test przebadał 20 mobilnych produktów bezpieczeństwa dla Androida, testując ich odporność na aktualne zagrożenia. W trakcie badania skupiono się przede wszystkim na wykrywaniu złośliwego oprogramowania, ale także na użyteczności dostępnych rozwiązań antywirusowych (w tym ich wydajności i zgłaszaniu fałszywych alarmów). Rozwiązanie oferowane przez G DATA po raz kolejny uzyskało wynik 100% wykrywalności i zero fałszywych alarmów zarówno podczas badania prowadzonego w czasie rzeczywistym, jak i na próbkach w ostatnich 4 tygodniach. Taki sam wynik udało się uzyskać w kategorii „użyteczność”.

  sprawdź »
  dodane: 16 lutego 2018
  Darmowy skaner do walki z Meltdown i Spectre!

  Darmowy skaner do walki z Meltdown i Spectre! O tym, że międzynarodowi specjaliści odkryli dwie groźne luki w wielu najnowszych procesorach, przeczytać można było w wielu źródłach. Czy jednak jest sposób, by uchronić się przed Meltdown i Spectre? Okazuje się, że tak i wystarczy, że do walki z nimi wykorzystamy darmowy skaner!   Dostępny dla wszystkich Niemiecki producent oprogramowania antywirusowego G DATA Software udostępnił na swoich stronach darmowy skaner sprawdzający podatność komputera na atak z wykorzystaniem luk Meltdown i Spectre.

  sprawdź »