Webinarium

"Szkolenie techniczne G DATA BIZNES PLUS"

Uczestnicy dowiedzą się, jak chronić dowolny serwer poczty czy też filtrować ruch http za pomocą jednego komputera. Oprócz tego jak monitorować aktualizacje już posiadanego oprogramowania, a także monitorowania urządzeń sieciowych. Podczas szkolenia zostaną omówione dodatkowe funkcjonalności opcjonalne oprogramowania antywirusowego G DATA Business.

Wykorzystując autorskie technologie i nowoczesne narzędzia, G DATA stale rozwija portfolio swoich produktów. Dlatego tak istotne jest dla nas byśmy mogli podzielić się z wami wiedzą i doświadczeniem.

Czas trwania szkolenie (30 minut) Uczestnicy dowiedzą się, jak chronić dowolny serwer poczty czy też filtrować ruch http za pomocą jednego komputera. Oprócz tego jak monitorowac aktualizacje już posiadanego oprogramowania, a także monitorowania urządzeń sieciowych. Podczas szkolenia zostaną omówione dodatkowe funkcjonalności opcjonalne oprogramowania antywirusowego G DATA Business:
 • Network Monitoring

 • Squid Proxy (Web Security Gateway)
 • Ochrona dowolnego serwera poczty (wtyczka G DATA dla serwera Sendmail/Postifx)
 • Dedykowana wtyczka dla Exchange Backup

 • PatchManagement
 • 22 maja 2018 Rejestracja do dnia 21.05.2018 do godziny 19.00

  Aktualności

  dodane: 26 kwietnia 2018
  Doskonały wynik G DATA Mobile w badaniu AV Test

  Antywirus G DATA Mobile Internet Security po raz kolejny uzyskał bardzo dobry wynik! W marcu AV-Test przebadał 20 mobilnych produktów bezpieczeństwa dla Androida, testując ich odporność na aktualne zagrożenia. W trakcie badania skupiono się przede wszystkim na wykrywaniu złośliwego oprogramowania, ale także na użyteczności dostępnych rozwiązań antywirusowych (w tym ich wydajności i zgłaszaniu fałszywych alarmów). Rozwiązanie oferowane przez G DATA po raz kolejny uzyskało wynik 100% wykrywalności i zero fałszywych alarmów zarówno podczas badania prowadzonego w czasie rzeczywistym, jak i na próbkach w ostatnich 4 tygodniach. Taki sam wynik udało się uzyskać w kategorii „użyteczność”.

  sprawdź »
  dodane: 16 lutego 2018
  Darmowy skaner do walki z Meltdown i Spectre!

  Darmowy skaner do walki z Meltdown i Spectre! O tym, że międzynarodowi specjaliści odkryli dwie groźne luki w wielu najnowszych procesorach, przeczytać można było w wielu źródłach. Czy jednak jest sposób, by uchronić się przed Meltdown i Spectre? Okazuje się, że tak i wystarczy, że do walki z nimi wykorzystamy darmowy skaner!   Dostępny dla wszystkich Niemiecki producent oprogramowania antywirusowego G DATA Software udostępnił na swoich stronach darmowy skaner sprawdzający podatność komputera na atak z wykorzystaniem luk Meltdown i Spectre.

  sprawdź »
  dodane: 25 stycznia 2018
  Spectre + Meltdown – co dalej

  Spectre + Meltdown – co dalej ? Meltdown i Spectre spotkały się z dużym rozgłosem w mediach. Jedno z pytań, jakie spędzało sen z powiek użytkownikom oraz operatorom centrów danych, dotyczyło skutków zastosowania opracowanych środków zaradczych. Chodziło konkretnie o to, dlaczego i do jakiego stopnia wydajność wzięła górę nad bezpieczeństwem. Czy jednak „pożar” został ugaszony i nigdy nie dojdzie do podobnych sytuacji?

  sprawdź »